Kurumsal

 

2007 Yılından itibaren faaliyete geçen firmamız paslanmaz çelik sektörüne ithalatçı&imalatçı firma olarak başlamaktan gurur duymaktadır.

Firmamız; Sanayimizin ihtiyacı olan malzemeleri standarda uygun Avrupa menşe ili 1.sınıf 3.1 Test ve Analiz Sertifikalı olarak stoklarında bulundurmaktadır. Tekstil,Gıda,Kimya,Sağlık,Demir çelik,Atık su arıtma,Şeker,Cam,Gübre,Kağıt,Enerji,Ağaç sunta,Otomotiv, Makine imalatı,İnşaat,Endüstriyel ve Denizcilik sektörleri başta olmak üzere paslanmaz çelik kullanan sektörlere hizmet vermektedir.

Mevcudumuzda 304L-316L 321-310S Kalite Endüstriyel Dikişli,Dikişsiz SMS,DIN 11850/51 Hijyenik, Boru Profil, ve Bağlantı Elemanları 3000Ib-SW/NPT dövme çelik grubu ve vana grubu bulundurmakta olup, ayrıca malzemelerin tamamına 3.1 fabrika test sertifikası uluslar arası gözetim(TUV/ISO)  sertifikasına sahip olduğunu belirtmektedir. Ayrıca firmamız müşteri talep doğrultusunda her türlü paslanmaz çelik özel imalat malzemelere de cevap verebilmektedir.

 

MİSYONUMUZ

Satışını ve İthalatını yaptığımız paslanmaz çelik malzemelerde yüksek kaliteli ürün,hızlı servis,tecrübeli ve dinamik bir ekiple sağlanabilecegi prensibi ile ana hedefimiz müşterilerimizin beklentilerini en üst seviyede karşılamaktır. Müşterilerimizin şirketimize duyduğu güven

Çözüm odaklı hizmet sunmak

Ürünlerimizdeki yüksek kalite

Memnuniyet hedef ekip çalışması Marka değeri yaratmak.

 

VİZYONUMUZ

Paslanmaz çelik sektöründe, geçmişten aldığı tecrübesi ile yaratıcılığını ve en yenilikçi fikirlerini farklılaşma süreçlerinde ,sektörde güvenilirliği sürekli kılan , uluslar arası standartlarda ve kalitede tanınmış ve öncü bir firma olmak.

Ürünlerimizden Bazıları

Daha detaylı bilgi almak için lütfen bizimle iletişime geçiniz. Tıklayın